Harmonogram postępowania rekrutacyjnego
do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Opolskiego
na rok akademicki 2024/2025

Rejestracja elektroniczna w systemie IRK – od 22 sierpnia 2024 r. do 5 września 2024 r. do godz. 15.00.

Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzają komisje między a 9 a 13 września 2024 r. Dla każdej dyscypliny będzie ustalony odrębny dzień rozmów. Poszczególne terminy zostaną podane do wiadomości w IRK i na stronie internetowej Uniwersytetu Opolskiego.

Przyjęcie do Szkoły Doktorskiej następuje w drodze wpisu na listę doktorantów po spełnieniu przez kandydata wszystkich warunków przyjęcia do Szkoły Doktorskiej.

Ogłoszenie list osób przyjętych w IRK i na stronie internetowej Uniwersytetu Opolskiego – 16 września 2024 r.

Wydanie decyzji odmownych – 16 września 2024 r.

Termin na złożenie wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy – 14 dni od daty doręczenia decyzji o odmowie przyjęcia do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Opolskiego.

Termin rozpatrzenia wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy – 30 dni od daty złożenia wniosku.

Mateusz Pszczyński
Dyrektor Szkoły Doktorskiej