77 452 7581 lub 77 452 7586 szkoladoktorska@uni.opole.pl

Informacje na temat Szkoły letniej:

Informacje podstawowe pobierz
Plan zajęć pobierz
Informacje o zajęciach pobierz

Informacja o zapisach na zajęcia Szkoły Letniej UO

Już w poniedziałek 16 sierpnia ruszą zapisy na zajęcia Szkoły Letniej UO. Zapisać można się poprzez uzupełnienie formularza online – do każdych zajęć stworzono odrębną listę. Stąd w celu skorzystania z szerszej oferty należy wypełnić odpowiednie formularze.

Poniższy załącznik zawiera linki do poszczególnych formularzy:
http://szkoladoktorska.uni.opole.pl/wp-content/uploads/szkola-link-do-zapisow-1.pdf

Uwaga! Liczba miejsc na każdych zajęciach jest ograniczona. W razie przekroczenia limitu na adres mailowy podany w zgłoszeniu zostanie wysłana odpowiednia wiadomość.

Certyfikaty dla Uczestników Szkoły Letniej UO wydawane będą na wniosek osoby zainteresowanej skierowany na adres kpluta@uni.opole.pl. Skan zostanie przesłany na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Certyfikaty będzie można odebrać w Sekretariacie Szkoły Doktorskiej UO po 20 września 2021 r. (budynek WPiA, IV piętro, p. 5.3/5.4).

Nie zapomnij zabrać ze sobą maseczki!
Do zobaczenia wkrótce!